Sveiki!

Aš esu Gintautė Černiauskė.

Aš dirbu verslo, finansų srityje kiekvieną dieną, o žmonių santykiai yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Verslas, Finansai, Pinigai ir Žmonės yra giliai tarpusavyje persipynę ir mus visus paliečia kiekvieną dieną.
Aš supratau, kad realizuodama save per darbą ir gyvenimą, padedu žmonėms patirti, jog kiekvienas iš mūsų galime siekti didesnės finansinės laisvės, realizuoti save, būti kūrybišku ir patirti daugiau džiaugsmo savo gyvenime!

Man patinka pažvelgti giliau už to ką matome paviršiuje kiekvieną dieną ir surasti nematomas sąsajas darančias didžiulę įtaką kiekvienam iš mūsų. Suprasdami tai, galime labiau atsipalaiduoti ir patirti mažiau streso, nes gyvenimo tempas greitėja. Kai žmogus yra atsipalaidavęs, pasiekia geresnį rezultatą dirbdamas mažiau, nes dalis jo problemų įsisprendžia savaime.

Šiame tinklapyje rasite informacijos apie verslą, finansus, sąmoningumą ir kaip realizuoti savo unikalumą, nes mes kiekvienas esame ypatingas!

Šiame tinklapyje dalinuosi savo patirtimi, kuri praturtino mano asmeninį gyvenimą. Mano asmenybėje yra dvi stiprios dalys – viena dalis yra stipri, gana griežta, struktūrizuota ir ši dalis yra naudinga darbe. Kita mano dalis yra lanksti, kūrybiška ir meditatyvi, nes grįžus iš darbo į šeimą reikalingos visai kitos kokybės, tiesiog būti moterimi. Pastebėjau, kad apjungus profesinę patirtį ir sąmoningumą, galiu labiau pažinti save ir kitus, įnešti sąmoningumo į verslą ir labiau subalansuoti savo asmeninį gyvenimą.

Praktikoje matau, jog daugelis žmonių patiria vis didesnį ir didesnį stresą, nes gyvenimo tempas vis greitėja.
Sąmoningumo grąža, yra dividendai, kurie mus praturtina kasdienybėje. Kartais tai būna tiesiog emocija, kartais tik mylimo žmogaus šypsena, o kartais tai būna dividendai skaičių išraiška, kurių net nesitikėjai. Man tai patinka, todėl savo patirtimi ir dalinuosi šiame tinklapyje.

Aš nuoširdžiai tikiu, kad investicija į save yra didžiausią grąžą duodantys dividendai, nes vyksta vidinės transformacijos žmogaus viduje. Šie pokyčiai gali atverti didesnes žmogaus galimybes, generuoti didesnes pajamas per trumpesnį laiką, kurti didesnį pasitenkinimą darbu ir gyvenimu.

Jeigu jus surasite nors vieną mintį, kuri galbūt įkvėps jus viduje arba išgirsite kažką naudingo, pasidalinkite šio tinklapio nuoroda su savo draugu ir dalyvaukite pasirinktuose mokymuose, kurie jums labiausiai rezonuoja! Iki susimatymo!

Mano hobis yra psihologija ir kelionės

Psichologja yra mano gyvenimo dalis, kuri leidžia būti lanksčiai besikeičančioje aplinkoje ir ekonomikoje. Liedžia perprasti žmones ir suvokti, kad tobulo žmogaus nėra, tačiau mes patys turime keistis, jeigu norime savo gyvenime patirti šiek tiek daugiau kokybės, didesnio pelno ar pajamų. Investicija į save yra dividendai duodantys didžiausią grąžą tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime. Tai suprasdama galiu sąmoningai atsitraukti nuo kasdienių asmeninių, verslo ar politinių dramų, kuriose dingsta mūsų energija ir daugiau laiko skirti kūrybai versle ir mokytis iš patirčių.

Mano aplankytų šalių sąraše yra 60 pasaulio šalių. Keliaujant už Lietuvos ribų, pamatau didelį paveikslą kas yra už mūsų įsivaizdavimo arba kasdienio gyvenimo komforto ribų. Kaip pavyzdžiui, kai nuvyksti į kitą šalį supranti, jog visada yra „wau dalis“ ir „šešėlinė dalis“ bet kurioje šalyje. Tuomet ištirpsta mitas, kad kitur yra daug geriau nei Lietuvoje. Supranti, kad visur reikia mokėti mokesčius ir būti žmogumi, nesvarbu kurioje šalyje tu begyventum.

Kaip pavyzdžiui pabuvojus egzotinėje Kuboje, supranti, kad kai kuriose vietose grįžti 40 metų atgal, nei mes gyvename dabar Lietuvoje. Nuskrendi į Japoniją, supranti, kad ekonomika, ženkliai lenkia Lietuvą! Nuskrendi į Balį, supranti kad Lietuvoje turime labai švarų orą ir visdėlto nuostabią gamtą, nuskrendi į Keniją ar Ugandą, Pietų Afriką – sužinai, jog norint įsivaikinti vaiką, užtenka sumokėti 600 EUR ir jis jau turi teisę su tavimi išvykti iš šalies.

Tada supranti, jog Lietuva yra nuostabi šalis, kurioje mes gyvename.

Esu smulkaus verslo vadovė ir savininkė

Ceeffo consulting UAB
MB Buhalterijos LT

Mano akademinis išsilavinimas

Basic Conceptual Foundations of the Adizes Methodology (2016)
Certified Business Coaching Specialist (CBCS) (2013)
Certified Advanced Business Analyst (CABA) (2013)
Financial Analysis Specialist Certification (FASC) (2013)
Finansų magistro laipsnis (2003-2005 m.), Kauno technologijos universitetas
Bakalauras, finansinė apskaita (1998-2002 m.) Kauno technologijos universitetas

Psihologijos žinios ir patirtys ateina iš mokymų

Basic Conceptual Foundations of the Adizes Methodology (2016)
Certified Business Coaching Specialist (CBCS) (2013)
Certified Advanced Business Analyst (CABA) (2013)
Financial Analysis Specialist Certification (FASC) (2013)
Finansų magistro laipsnis (2003-2005 m.), Kauno technologijos universitetas
Bakalauras, finansinė apskaita (1998-2002 m.) Kauno technologijos universitetas

Pin It on Pinterest

Share This