Finansai. Verslas. Asmeninis tobulėjimas.

Pinigų magija šviesoje

Koučerė / Mentorė / Gintautė Černiauskė

Sveiki,

Kartais žmonės patiria stresą arba baiminasi dėl pinigų ir nesusimąsto apie tai, kokią įtaką tai daro jų finansiniam ir šeimos gyvenimui bei jų verslams. Dažnai būna taip, kad visi kylantys nesusipratimai, nerimai ir problemos nesusipratimų padarinys dėl pinigų, todėl kurdama šį seminarą norėjau įnešti daugiau aiškumo, supratimo apie gilesnį ryšį apie pinigų uždirbimą ir mūsų kaip žmonių kūrybiškumo, vidinio pasitenkinimo, gyvenimo džiaugsmo santykį realizuojant save veikloje, versle, šeimoje.

nuo 164,80 €

Apie kursą

Šis seminaras skirtas žmonėms:

  • kurie galbūt patiria, bet kokį skausmą, nerimą ar baimę, kaltinimą savęs, nepasitenkinimą susijusį su pinigais;
  • kurie dirba labai daug ir sunkiai;
  • gal yra tikslo tūkumasir nėra krypties kaip tavrkyti pinigus;
  • gal nuolat yra smulkių problemų, kurios apkartina jūsų gyvenimą;
  • kurie nori surasti gilesnį ryšį su pinigais;
  • perkurti dabartinį ryšį, nes pinigų trūksta;
  • galbūt jūs ieškote būdų, kaip pritraukti pinigus ir džiaugtis gyvenimu, darbu, verslu, santykiais ir pinigais.

Seminaro tikslas yra pirmiausiai sukurti sveiką ryšį su pinigais, kad būtų galima pradėti judėti tolyn sveikesniu būdu. Įtampa ir nerimas neveikia nes nepadeda uždirbti daugiau pinigų, neskatina tavęs dirbti geriau ir neišsprendžia problemų. Tiesą sakant, jie nepasiekia nieko, išskyrus didesnį stresą ir nerimą.

Kai esame pasimetę bet kokiuose santykiuose, mums yra sudėtinga susigaudyti, kaip išjudėti iš situacijos. Ir ne paslaptis, kad tuomet surandame save besisukantį tame pačiame rate jau daugelį laiko ir tai gali tęstis metus ar daugiau, todėl reikalinga pirmiausiai išeiti iš to rato, kad galėtume priimti sprendimus ir suprasti, ką daryti toliau.

Kitas svarbus momentas yra galimybių supratimas, jų pajautimas savo viduje ir kaip tai išreikšti kasdienybėje.

Daugelis supranta, kad viską turime sugalvoti proto lygmenį, kaip tai priimta visuomenėje, bet iš tikrųjų viskas prasideda giliai mūsų viduje, mūsų vidiniame žinojime, o tik vėliau galime pradėti kurti išorėje. Kai jūs jaučiatės viduje pakylėtai, jaučiate gerą jausmą, aplinkiniai žmonės tai jaučia ir juos jūs įtakojate.

Šis seminaras apie tai ką jūs jaučiate, apie jūsų energiją, apie sąmoningumą ir kaip jūs priimate sprendimus. Kaip sukurti sveiką santykį asmeniniam gyvenime, darbo ir verslo santykiuose. Įdomus dalykas yra tai, kad pinigai yra kaip nematoma jungtis visuose mūsų santykiuose ir nuolat lydi gyvenime. Tai lyg nematoma srovė, kuri nuolat teka – kartais su sunkumais, kartais labai lengvai, tačiau apie tai, beveik niekada nesusimąstome, kas iš tikrųjų tai yra, kokia energija, kokia tai sąvoka kurią mes vadiname pinigais.

Seminaro metu, praktikų ir meditacijų dėka stebėsime savo vidų, pasąmonę, kad surasti giją, kuri yra jūsų potencialas ir kibirkštis kūrybiškai gyventi gyvenimą. Manau, kad kiekvienas surasite kažką uždegančio ir iš to išmoksite kažką naujo.

Seminaras apims keturias dažniausiai žmones liečiančias dalis:

I. Pinigai, kas tai? Koks jūsų santykis su pinigais, kai apie juos galvojate?

II. Darbas, nes žmonės dažniausiai dirba, kad uždirbti pinigus.

III. Tikslas. Kaip tikslas yra susijęs su pinigais? Kai jis persidengia, jūs jaučiatės tikrai gerai, tačiau jeigu tikslas ir pinigai nėra suderinti, nėra vidinio pasitenkinimo, jūs jaučiatės, jog neturite ryšio su pinigais.

IV. Asmeniniai finansai arba Verslas, tai apie tai kaip tvarkote pinigus, nes jūs galite turėti nuostabų tikslą, mylėti pinigus, mylėti darbą kurį dirbate, tačiau vieną dieną suprantate, kad kuriate chaosą, nes nepavyksta susitvarkyti taip kaip norite, o tai reiškia, kad jūsų sėkmė lieka tik tikėtina ateityje.

Aš tikiuosi, kad seminaras jums patiks. Praktikų dėka galėsite prisiliesti prie gilesnių pasąmonės dalykų, kad sukurti santykį su pinigais ir savimi ne iš proto, ne iš aplinkos supratimo kas ir kaip turi būti, o iš savo pajautimo, iš naujo patyrimo, labai gražaus santykio su pinigais. Taip galite rasti natūralų ryšį su pinigais, pinigų srauto tekėjimu, jaustis gerai ir užsidirbti pinigų, neatsižvelgiant į jūsų dabartinę finansinę padėtį.

Atradę kūrybiškumo jėgą, suvoksite, kad kūrybiškumas yra neatsiejama finansinės gerovės dalis. Įgysite sugebėjimų žvelgti į iššūkius kaip į galimybes ir sukurti naujas, inovatyvias idėjas, kurios gali tapti jūsų finansinio augimo varikliu, o atradus paprastą ryšį tarp pinigų ir tikslo, pasikeis požiūris į bet kokį darbą ar verslą.

Už šio kurso slypi paprastas principas. „Kai pakeičiate savo energiją, pakeičiate savo gyvenimą“, todėl pamokos sukurtos taip, kad pakeistų jūsų energiją, todėl jūsų gyvenimas natūraliai pasikeis.

„Pinigų Magija Šviesoje” yra tai internetinis kursas susidedantis keturių modulių, kuris kviečia jus į nepakartojamą kelionę, sukuriančią galimybes atrasti savo kūrybiškumo jėgą, išmokti strategijų, kaip pasiekti finansinį sėkmę ir džiaugsmingai gyventi. Kiekvienas modulis turi submodulius, kuriuose yra detali, aiški ir paprasta kalba išdėstyta esminė informacija. Dalyvis, gali prisijungti prie sistemos 1 metus (nuo pirkimo datos) ir po seminaro perklausyti modulio įrašus, surasti papildomą informaciją video, audio, word, exel dokumentuose.
Seminaras yra 1 mėnesio progama, tarp modulių yra konsultacijos 1 val/vieną kartą per savaitę, kurios metu galėsite iškelti jums aktualius klausimus ir gauti situacijų sprendimo rekomendacijas.

Seminaras padės jums atrasti savo tikrąjį potencialą ir išbandyti, kas įmanoma, kai kūrybiškumas ir pinigai susijungia sėkmingos ir džiaugsmingos gyvenimo kelionėje.

Užtikrinkite savo vietą šiame neeiliniame seminaro renginyje ir dovanokite sau nepakartojamą patirtį, kuri leis jums pasiekti daugiau negu tikėjotės!

Iki susimatymo!

Pin It on Pinterest

Share This